Před několika dny byly městu Nová Bystřice z ROP Jihozápad schváleny dotace ve výši 12,7 milionů korun na dva projekty zaměřené na rekonstrukci celkem tří místních komunikací. První silnice, která projde rekonstrukcí, se nachází poblíž lyžařského areálu a spojuje část Hradiště s centrem města. Na další rekonstrukci silnice se pak mohou těšit občané v místní části Skalka a třetí plánovaná rekonstrukce proběhne u místní komunikace v obytné zóně Ovčárna. Naše společnost zpracovala na oba projekty úspěšné žádosti o dotace a nyní budeme zajišťovat službu řízení projektů.

Místní komunikace HradištěMístní komunikace OvčárnaMístní komunikace Skalka

Krytý dřevěný most v Lenoře se dočká rekonstrukce. V těchto dnech se obec Lenora dozvěděla, že byla schválena žádost o více než třímilionovou dotaci na rekonstrukci mostu z ROP Jihozápad. Památka byla naposledy opravena v roce 1985, bez úhony přečkala povodně v roce 2002, nyní je však v havarijním stavu a bez rekonstrukce by jí hrozila zkáza. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a nyní bude dohlížet na soulad realizace s dotačními pravidly v rámci služby řízení projektů.

Rechle v Lenořerechle lenora 3Rechle v Lenoře

V těchto dnech byla proplacena dotace ve výši 4,84 milionů z ROP Jihozápad na projekt Střední odborné školy veterinární, mechanizační a zahradnické v Českých Budějovicích, díky kterému mají žáci nové vybavení pro praktickou výuku odborných předmětů. Byla vybudována nová učebna CNC strojů, laboratoř hygieny a technologie potravin a nakoupeny biohazard boxy pro nové metody množení rostlin. Více informací o projektu zde. Na projekt jsme zpracovali úspěšnou žádost o dotaci, následně jsme jej řídili a nyní dohlížíme na udržitelnost.

Biohazard boxyLaboratoř hygieny a technologie potravinCNC stroje

Tento týden proběhlo slavnostní otevření sportovního centra Sporthotel & Box arena v Českých Budějovicích. Na projekt přispěla více než třicetimilionová dotace z ROP Jihozápad. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně dohlížela na řádnou realizaci projektu v souladu s pravidly dotačního programu. Spolu s ostatními zástupci společností, které se podílely na realizaci projektu, jsme slavnostně přestihli pásku před vybudovaným boxerským ringem.

Slavnostní otevření objektu (nahoře zleva Mgr. Barbora Benešová ze společnosti G-PROJECT, Ing. Jan Hora ze společnosti HORA, Mgr. Svatopluk Žáček z České boxerské asociace a Ing. Milan Beneš ze společnosti INEKO BMPřestřihnutí pásky investorem stavby, Milanem Benešem, zástupcem společnosti G-PROJECT, Barborou Benešovou, zástupcem stavební společnosti HORA, Janem Horou a prezidentem České boxerské asociace, Svatoplukem ŽáčkemSlavnostní přestřižení pásky

Zítra od 13 hodin proběhne slavnostní předání stavby nového pavilonu Nemocnice Strakonice. Přístavba a rekonstrukce budovy chirurgie proběhla v rámci dvou projektů podpořených z ROP Jihozápad, nemocnice v rámci nich proinvestuje více než 283 milionů korun. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt administruje. Více informací o projektu zde.

Nový pavilon chirurgie Nemocnice Strakonice Nový pavilon chirurgie Nemocnice Strakonice

Společnosti Remonta z Rožmitálu pod Třemšínem byla v těchto dnech schválena dotace na pořízení CNC obráběcího centra, CNC soustruhu a technologie pro děrování plechu. Tyto technicky vyspělé obráběcí stroje nahradí stávající zastaralé. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci z Operačního programu Podnikání a inovace a nyní projekt administruje.

CNC obráběcí centrumCNC soustruh

V těchto dnech byla dokončena výstavba nového sportovního centra v Českých Budějovicích. Sportovní komplex poslouží zejména boxerům, ale i dalším úponovým sportům. Objekt nabízí velkou tělocvičnu ve tvaru T pro úponové sporty. Ojedinělý je i ring pro boxery, který se bude při zápasech vysunovat a významní hosté budou moci zápasy pozorovat z galerie. Součástí komplexu je sociální zařízení a šatny pro 60 sportovců, jídelna a pokoje pro 65 osob. Společnost G-PROJECT zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci z ROP Jihozápad a nyní projekt administruje. Ke slavnostnímu otevření sportovního centra dojde 7. listopadu. Projekty s obdobným zaměřením (sportovní centra, muzea...) bude možno podpořit rovněž z připravované výzvy ROP Jihozápad, která bude vyhlášena 1. 11. 2013. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, úvodní konzultace nabízíme zdarma.

Sportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých BudějovicíchSportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých BudějovicíchSportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých Budějovicích

Žáci Střední odborné školy veterinární, mechanizační a zahradnické v Českých Budějovicích mají nové vybavení pro praktickou výuku odborných předmětů. V těchto dnech byl dokončen projekt, na který zpracovala naše společnost úspěšnou žádost o dotaci a nyní jej řídíme. Žáci mají díky němu novou učebnu CNC strojů, laboratoř hygieny a technologie potravin a biohazard boxy pro nové metody množení rostlin.

Nová laboratoř hygieny a technologie potravin pro obor VeterinářstvíNová učebna CNC strojů pro obor Mechanizace a službyNové bohazard boxy pro obor Zahradnictví

ROP Jihozápad proplatil obci Boršov nad Vltavou dotaci na rekonstrukci místních komunikací v samotném centru obce Boršov nad Vltavou. Jedná se o komunikace v ulicích K Pilotovi a Farní. Rekonstrukce si vyžádala 6,2 miliony korun, z toho dotace pokryla 4,4 miliony. Společnost G-PROJECT zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně zajistila i kompletní administraci projektu.

Rekonstruovaná komunikace v Boršově nad VltavouRekonstruovaná komunikace v Boršově nad VltavouRekonstruovaná komunikace v Boršově nad Vltavou

Dnes byla dokončena realizace projektu, jehož cílem byla rekonstrukce části legendárního historického domu divadla Sklep ve Slavonicích, který nyní slouží jako hotel Besídka. Rekonstrukce probíhá díky dotaci z ROP Jihozápad. Naše společnost na projekt zpracovala úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt administruje

Nově rekonstruovaná část hotelu BesídkaKoupelna nového pokoje hotelu BesídkaHotel Besídka

linkedin
Zavítejte také na náš profil na sociální síti LinkedIn, kde můžete sledovat, jak vypadá pracovní týden zaměstnanců G-PROJECT.