Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Před několika dny byly městu Nová Bystřice z ROP Jihozápad schváleny dotace ve výši 12,7 milionů korun na dva projekty zaměřené na rekonstrukci celkem tří místních komunikací. První silnice, která projde rekonstrukcí, se nachází poblíž lyžařského areálu a spojuje část Hradiště s centrem města. Na další rekonstrukci silnice se pak mohou těšit občané v místní části Skalka a třetí plánovaná rekonstrukce proběhne u místní komunikace v obytné zóně Ovčárna. Naše společnost zpracovala na oba projekty úspěšné žádosti o dotace a nyní budeme zajišťovat službu řízení projektů.

Místní komunikace HradištěMístní komunikace OvčárnaMístní komunikace Skalka

Krytý dřevěný most v Lenoře se dočká rekonstrukce. V těchto dnech se obec Lenora dozvěděla, že byla schválena žádost o více než třímilionovou dotaci na rekonstrukci mostu z ROP Jihozápad. Památka byla naposledy opravena v roce 1985, bez úhony přečkala povodně v roce 2002, nyní je však v havarijním stavu a bez rekonstrukce by jí hrozila zkáza. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a nyní bude dohlížet na soulad realizace s dotačními pravidly v rámci služby řízení projektů.

Rechle v Lenořerechle lenora 3Rechle v Lenoře

V těchto dnech byla proplacena dotace ve výši 4,84 milionů z ROP Jihozápad na projekt Střední odborné školy veterinární, mechanizační a zahradnické v Českých Budějovicích, díky kterému mají žáci nové vybavení pro praktickou výuku odborných předmětů. Byla vybudována nová učebna CNC strojů, laboratoř hygieny a technologie potravin a nakoupeny biohazard boxy pro nové metody množení rostlin. Více informací o projektu zde. Na projekt jsme zpracovali úspěšnou žádost o dotaci, následně jsme jej řídili a nyní dohlížíme na udržitelnost.

Biohazard boxyLaboratoř hygieny a technologie potravinCNC stroje

Tento týden proběhlo slavnostní otevření sportovního centra Sporthotel & Box arena v Českých Budějovicích. Na projekt přispěla více než třicetimilionová dotace z ROP Jihozápad. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně dohlížela na řádnou realizaci projektu v souladu s pravidly dotačního programu. Spolu s ostatními zástupci společností, které se podílely na realizaci projektu, jsme slavnostně přestihli pásku před vybudovaným boxerským ringem.

Slavnostní otevření objektu (nahoře zleva Mgr. Barbora Benešová ze společnosti G-PROJECT, Ing. Jan Hora ze společnosti HORA, Mgr. Svatopluk Žáček z České boxerské asociace a Ing. Milan Beneš ze společnosti INEKO BMPřestřihnutí pásky investorem stavby, Milanem Benešem, zástupcem společnosti G-PROJECT, Barborou Benešovou, zástupcem stavební společnosti HORA, Janem Horou a prezidentem České boxerské asociace, Svatoplukem ŽáčkemSlavnostní přestřižení pásky

Zítra od 13 hodin proběhne slavnostní předání stavby nového pavilonu Nemocnice Strakonice. Přístavba a rekonstrukce budovy chirurgie proběhla v rámci dvou projektů podpořených z ROP Jihozápad, nemocnice v rámci nich proinvestuje více než 283 milionů korun. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt administruje. Více informací o projektu zde.

Nový pavilon chirurgie Nemocnice Strakonice Nový pavilon chirurgie Nemocnice Strakonice

Společnosti Remonta z Rožmitálu pod Třemšínem byla v těchto dnech schválena dotace na pořízení CNC obráběcího centra, CNC soustruhu a technologie pro děrování plechu. Tyto technicky vyspělé obráběcí stroje nahradí stávající zastaralé. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci z Operačního programu Podnikání a inovace a nyní projekt administruje.

CNC obráběcí centrumCNC soustruh

V těchto dnech byla dokončena výstavba nového sportovního centra v Českých Budějovicích. Sportovní komplex poslouží zejména boxerům, ale i dalším úponovým sportům. Objekt nabízí velkou tělocvičnu ve tvaru T pro úponové sporty. Ojedinělý je i ring pro boxery, který se bude při zápasech vysunovat a významní hosté budou moci zápasy pozorovat z galerie. Součástí komplexu je sociální zařízení a šatny pro 60 sportovců, jídelna a pokoje pro 65 osob. Společnost G-PROJECT zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci z ROP Jihozápad a nyní projekt administruje. Ke slavnostnímu otevření sportovního centra dojde 7. listopadu. Projekty s obdobným zaměřením (sportovní centra, muzea...) bude možno podpořit rovněž z připravované výzvy ROP Jihozápad, která bude vyhlášena 1. 11. 2013. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, úvodní konzultace nabízíme zdarma.

Sportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých BudějovicíchSportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých BudějovicíchSportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřeží v Českých Budějovicích

Žáci Střední odborné školy veterinární, mechanizační a zahradnické v Českých Budějovicích mají nové vybavení pro praktickou výuku odborných předmětů. V těchto dnech byl dokončen projekt, na který zpracovala naše společnost úspěšnou žádost o dotaci a nyní jej řídíme. Žáci mají díky němu novou učebnu CNC strojů, laboratoř hygieny a technologie potravin a biohazard boxy pro nové metody množení rostlin.

Nová laboratoř hygieny a technologie potravin pro obor VeterinářstvíNová učebna CNC strojů pro obor Mechanizace a službyNové bohazard boxy pro obor Zahradnictví

ROP Jihozápad proplatil obci Boršov nad Vltavou dotaci na rekonstrukci místních komunikací v samotném centru obce Boršov nad Vltavou. Jedná se o komunikace v ulicích K Pilotovi a Farní. Rekonstrukce si vyžádala 6,2 miliony korun, z toho dotace pokryla 4,4 miliony. Společnost G-PROJECT zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně zajistila i kompletní administraci projektu.

Rekonstruovaná komunikace v Boršově nad VltavouRekonstruovaná komunikace v Boršově nad VltavouRekonstruovaná komunikace v Boršově nad Vltavou

Dnes byla dokončena realizace projektu, jehož cílem byla rekonstrukce části legendárního historického domu divadla Sklep ve Slavonicích, který nyní slouží jako hotel Besídka. Rekonstrukce probíhá díky dotaci z ROP Jihozápad. Naše společnost na projekt zpracovala úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt administruje

Nově rekonstruovaná část hotelu BesídkaKoupelna nového pokoje hotelu BesídkaHotel Besídka