Naši klienti z řad podnikatelů, sportovních klubů a nemocnic

Tomáš Fiala, ředitel Nemocnice Strakonice

„Evropské dotace nám pomohly modernizovat naši nemocnici. Společnost G-PROJECT pro nemocnici zařídila 98 milionů na přístavbu a rekonstrukci operačních sálů a JIP, 62 milionů na rekonstrukci lůžkového fondu a 82 milionů na modernizaci zdravotnické techniky.”

Přemysl Horák, předseda SK Pedagog České Budějovice

„Společnost G-PROJECT výrazně napomohla našemu Sportovnímu klubu Pedagog České Budějovice při výstavbě nového workoutového a multifunkčního hřiště, které se stalo ozdobou našeho areálu. Bez více než sedmimilionové dotace, kterou jsme díky G-PROJEKTU získali z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a také statutárního města České Budějovice, bychom tak velkou stavební akci nebyli schopni zrealizovat.”

Miroslav Procházka, ředitel Krokodýlí ZOO Protivín

„V Protivíně jsme vybudovali unikátní Krokodýlí ZOO, a to i díky dotacím z EU, se kterými nám společnost G-PROJECT pomohla. Návštěvníci si mohou v naší zoo prohlédnout více než 100 krokodýlů.” 

Jiří Hart, předseda SK Lišov

„Náš sportovní areál se dočkal modernizace – nového atletického oválu, fotbalového hřiště pro malý fotbal s umělým trávníkem, závlahy na stávajícím hřišti a nové tribuny pro diváky. Společnost G-PROJECT nám na tuto velkou investici zařídila dotaci z MŠMT ve výši více než 10 milionů korun.”