Práce, která má smysl.

Naším posláním je pomáhat zákazníkům získávat finance z evropských dotačních programů. Typickými projekty jsou investice do škol, školek, nemocnic, sportovišť, cyklostezek nebo technologií na úsporu energií. Dosud jsme takto pro zákazníky získali dotaci na více jak 500 projektů. V následujících letech může ČR získat z EU až 1000 mld. korun. Připojte se k našemu týmu, který pomáhá dělat náš region hezčí!

Pozice: Office manažer/ka

 PLAT NA DANÉ POZICI: 50.000 Kč

(průměrný plat na dané pozici včetně prémií)

 NABÍZÍME

  • řádné zaškolení na danou pozici
  • velmi nadstandardní platové ohodnocení motivačního charakteru
  • placenou dovolenou 5 týdnů
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, příspěvek na vzdělávání…)
  • částečně flexibilní pracovní dobu
  • rozmanitou náplň práce s možností rozvoje
  • práci v mladém kolektivu v centru Českých Budějovic
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

POŽADUJEME

  • vysokoškolské vzdělání (včetně dosud nedokončeného v případě závěrečné zkoušky v roce 2021)
  • velmi dobrou znalost práce s počítačem (Microsoft Office, Internet)
  • schopnost bezchybného písemného vyjadřování
  • dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost proti stresu
  • schopnost týmové práce
  • ochotu učit se novým věcem a zlepšovat se, pozitivní přístup k práci
  • pečlivost, samostatnost, odpovědnost, organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění

NÁPLŇ PRÁCE

  • zajištění chodu sekretariátu společnosti
  • komunikace s dodavateli
  • podpora kolegů a jednatele

DALŠÍ PODMÍNKY

  • nekuřácké pracoviště, uchazeč by měl být nekuřák
  • předpoklad dokončení výběrového řízení: červenec 2021
  • nástup možný ihned

Své životopisy zasílejte na adresu sekretariat@g-project.cz.

Více o společnosti na www.g-project.cz

Děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám hodně štěstí.