Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Dobrovolní hasiči v Ledenicích se už ve své zbrojnici nebudou v zimních měsících potýkat s mrazem. Kvůli němu měli problém v zimě nastartovat svá vozidla. Naše společnost pro městys zařídila téměř téměř čtyřmilionovou dotaci na modernizaci zbrojnice. 

Hasičská zbrojnice v Ledenicích před modernizacíHasičská zbrojnice v Ledenicích po modernizaci

Jako jediné jihočeské zdravotnické zařízení má strakonická nemocnice nově antigravitační rehabilitační chodník, který vyvinuli v americkém vesmírném středisku NASA. Jeho pořízení je součástí velkého projektu modernizace, na nějž naše společnost nemocnici sehnala více než 80 milionů z evropských fondů. 

Antigravitační rehabilitační chodník

Potřebujete ve vaší obci opravit či postavit most nebo lávku? Kontaktujte nás, zajistíme pro Vás dotaci ve výši až 100 % nákladů. Zavolejte nám na tel. 774 234 952 nebo napište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zaplatíte pouze tehdy, když je žádost o dotaci úspěšná.

Dotace na rekonstrukci a výstavbu mostů či lávek

Město Lišov pořídilo za více než milion korun nový dopravní automobil pro místní hasiče. Ten poslouží zejména při nutné evakuaci občanů. Nový vůz město vyšel na více než milion korun, 750 tisíc z celkové ceny pokryla dotace od Jihočeského kraje a dotace generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky. Naše společnost pro město dotace vyřizovala.

Dopravní automobil SDH LišovDopravní automobil SDH Lišov

Podnikáte v zemědělství a potřebujete finanční pomoc? Získáme pro vás 60% dotaci na nákup zemědělských strojů pro živočišnou i rostlinnou výrobu, stáje, dojírny a mléčnice, pastevní areály, stavby pro skladování krmiv, hnojiště, jímky, sklady ovoce a zeleniny, skleníky, protikroupové a protidešťové systémy, nákup nemovitostí, nádrže na zadržení srážkových vod ze střech a mnoho dalšího. Kontaktujte nás na tel. 774 234 952, 386 353 242 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dotace pro zemědělce

Ve Štěpánovicích už modernizují a rozšířují čističku odpadních vod díky šestimilionové dotaci, kterou jsme pro obec zajistili. Potřebujete také sehnat peníze na výstavbu či modernizaci ČOV? Nebo na vodovod, vodojem, kanalizační síť, přivaděč pitné vody, technologie na úpravy vody, průzkumné vrty k vyhledání zdrojů pitné vody? Kontaktujte nás, rádi vám řekneme více informací.

Modernizace a rozšíření ČOV ve ŠtěpánovicíchModernizace a rozšíření ČOV ve Štěpánovicích

Více než 80 milionů již letos investovala nemocnice v Jindřichově Hradce do nového vybavení. Modernizací prošla celá řada oddělení – dětské, rehabilitační, radiodiagnostické, chirurgické, neurologické, mikrobiologické, patologické, anesteziologicko-resuscitační i operační sály. Nemocnice letos plánuje pokračovat v modernizaci svých oddělení a nakoupit vybavení za dalších 10,6 milionů korun. Evropská dotace, kterou jsme pro nemocnici získali, pokryje 85 procent výdajů.

Nový inkubátor pro intenzivní péči v Nemocnici Jindřichův HradecNový ultrazvuk na Neonatologii v Nemocnici Jindřichův Hradec

Žáci oborů opravář zemědělských strojů a opravářských prací SOŠ a SOU Milevsko dostali nový traktor značky Steyr. Učí se s ním jezdit v rámci autoškoly a zároveň se ho učí opravovat. Nový traktor za 1,2 milionu korun se podařilo získat díky evropské dotaci, kterou jsme pro školu sehnali

Nový traktor pro žáky SOŠ a SOU Milevsko

V Základní škole a Gymnáziu Vodňany zmodernizovali za téměř tři miliony dvě učebny. Z jedné byla vybudována multifunkční jazyková laboratoř, v druhé učebně pak bude vedle jazyků probíhat i výuka informačních technologií. Žáci se budou učit s pomocí počítačů včetně toho nejmodernějšího softwaru pro výuku cizích jazyků. Investice byla financována s pomocí evropské dotace, kterou jsme pro školu získali.

 Modernizovaná učebnaModernizovaná učebna ZŠ a Gymnázia Vodňany

V Horusicích u Veselí nad Lužnicí otevírají od září novou mateřskou školu. Školka má stále volná místa a rodiče si ji mohou v sobotu prohlédnout na dni otevřených dveří. Rekonstrukce bývalé obecní školy, která byla v dezolátním stavu, vyšla na téměř 30 milionů korun. S financováním pomohla evropská dotace ve výši 24 milionů, kterou jsme pro město získali. Dotaci na zvýšení kapacity mateřské školy či dětské skupiny získáme i pro vás, ozvěte se nám

Objekt, v němž byla vybudována mateřská škola v Horusicích - před rekonstrukcíObjekt, v němž byla vybudována mateřská škola v Horusicích - po rekonstrukci