Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Výzva IROP „Infrastruktura základních škol“ byla vyhodnocena. Schváleno bylo 65 projektů, přičemž o dotaci žádalo 183 projektů za 2,2 miliardy korun. Naše společnost zaznamenala velký úspěch, když projekt Modernizace odborných učeben, který jsme připravili pro Základní školu Sušice, byl Ministerstvem pro místní rozvoj vyhodnocen jako nejlepší. Získal nejvíce bodů ze všech 183 projektů. V rámci tohoto projektu škola za více než 3 miliony zmodernizuje učebnu přírodních věd a jazykovou učebnu.

Stávající učebna přírodních věd ZŠ Sušice, která bude modernizovánaStávající učebna ZŠ Sušice, ze které bude vybudována moderní jazyková učebna

Hasiči v Hlavňovicích na Klatovsku už nemusí ke každému zásahu jezdit s velkou cisternovou stříkačkou. Díky evropské dotaci ve výši 1,4 milionu korun si pořídili menší devítimístný vůz Citroën Jumper Kombi, který umožní i evakuaci či nouzové zásobování obyvatel.

Nový vůz Citroën Jumper KombiNový vůz Citroën Jumper Kombi