Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Žáci oborů opravář zemědělských strojů a opravářských prací SOŠ a SOU Milevsko dostali nový traktor značky Steyr. Učí se s ním jezdit v rámci autoškoly a zároveň se ho učí opravovat. Nový traktor za 1,2 milionu korun se podařilo získat díky evropské dotaci, kterou jsme pro školu sehnali

Nový traktor pro žáky SOŠ a SOU Milevsko

Dosud museli žáci při výuce používat traktory značky Zetor z let 1984 a 1987, které by se daly označit za téměř historické. „V praxi by se žáci s takovými traktory potkali jen zřídka. Nový traktor má na rozdíl od starých Zetorů i klimatizaci, tak bude pro žáky řízení v teplejších dnech příjemnější,“ uvedla ředitelka školy Dagmar Švárová.

Žádané obory Opravář zemědělských strojů a Opravářské práce v současné době studuje celkem 32 žáků ve třech ročnících. „Žáci mají po škole zpravidla velmi dobré uplatnění, často mají už dopředu domluvené zaměstnání,“ dodala ředitelka.