Do našeho týmu hledáme nové posily. Pokud chcete být součástí prosperujícího týmu, nezapomeňte kliknout zde.

Vaše projektové dokumentace na zvýšení bezpečnosti na chodnících i cyklostezkách lze od poloviny září konzultovat se Státním fondem dopravní infrastruktury. Dotace ve výši 85 % na Vás čeká, stačí jen podat úspěšnou žádost. Na konzultaci Vás doprovodí náš zkušený projektový manažer Ing. Otto Martínek, který Vám pomůže vymyslet způsobilé řešení. 

Pro všechny starosty obcí je tu dobrá zpráva. Státní fond dopravní infrastruktury bude i letos podporovat opravy chodníků a přechodů u silnic I., II. a III. třídy. Dotace jsou poskytovány i na další bezpečnostní opatření. Stejný program podpoří také výstavbu cyklostezek. Pojďte s námi podat žádost o dotaci, a tak získat peníze na lepší infrastrukturu ve Vaší obci.

Právě tento měsíc spějí k cíli veškeré práce na podávání žádostí o podporu na cyklostezky a cyklotrasy v České republice. Jejich podporu zajišťuje aktuálně Integrovaný regionální operační program. Na podzim bude opět vyhlášena výzva Státního fondu dopravní infrastruktury, proto máte-li cyklostezku a nestihli jste žádat, nezoufejte a využijte tuto šanci.

Zvažujete-li zateplovat obecní byt či výstavbu nového sociálního bydlení, právě na Vás myslí Integrovaný regionální operační program. Podejme společně žádost o dotaci

Od 13. července je možné předkládat v IROP žádosti o dotaci na podporu zřizování nových či rekonstrukci stávajících zařízení pro poskytování komunitní péče, tzv. center duševního zdraví, stacionářů se zaměřením pa psychoterapeutické služby a psychiatrické ambulance s rozšířenou péčí. Pro výzvu je alokováno 425 milionů korun. 

V programu Ministerstva pro místní rozvoj Bytové domy bez bariér zpracováváme pro naše nové i stávající klienty žádosti o dotaci na výtahy a bezbariérové přístupy k bytovým domům. Pokud i Vás už dále nebaví chodit po schodech, ozvěte se

Již brzy bude vyhlášena nová výzva Integrovaného regionálního operačního programu na sociální bydlení, která by v pravidlech měla do značné míry kopírovat výzvu předchozí. Spolu s našimi manažery již nyní zpracováváme projektové záměry. Na podzim bude také možné podávat žádosti o podporu na komunitní domy pro seniory, vstupní byty a pečovatelské domy. 

Od dnešního dne je možné podávat žádosti o dotaci ve výzvě č. 73 – Výstavba a modernizace přestupních terminálů II. V této výzvě bude finančně podpořena výstavba dopravních terminálů, modernizace a rekonstrukce parkovacích systémů podporujících kombinaci různých druhů dopravy – autem, autobusem, pěšky či na kole. Žádat o dotaci lze také na podpůrné bezpečnostní prvky, informační systémy pro cestující a výsadbu zeleně.

Alokace u výzvy č. 32 IROP, která se týká projektů středních a vyšších odborných škol, byla k 12. 4. 2017 navýšena o 211 milionů z prostředků Evropské unie. Díky tomuto finančnímu bonusu budou k financování doporučeny všechny projekty, které ve věcném hodnocení dostaly alespoň minimální počet bodů. Pro následující dny je naplánováno i navýšení alokace u výzvy č. 33 pro sociálně vyloučené lokality.

linkedin
Zavítejte také na náš profil na sociální síti LinkedIn, kde najdete další informace o programech a výzvách.