Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Tento týden proběhlo slavnostní otevření sportovního centra Sporthotel & Box arena v Českých Budějovicích. Na projekt přispěla více než třicetimilionová dotace z ROP Jihozápad. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně dohlížela na řádnou realizaci projektu v souladu s pravidly dotačního programu. Spolu s ostatními zástupci společností, které se podílely na realizaci projektu, jsme slavnostně přestihli pásku před vybudovaným boxerským ringem.

Slavnostní otevření objektu (nahoře zleva Mgr. Barbora Benešová ze společnosti G-PROJECT, Ing. Jan Hora ze společnosti HORA, Mgr. Svatopluk Žáček z České boxerské asociace a Ing. Milan Beneš ze společnosti INEKO BMPřestřihnutí pásky investorem stavby, Milanem Benešem, zástupcem společnosti G-PROJECT, Barborou Benešovou, zástupcem stavební společnosti HORA, Janem Horou a prezidentem České boxerské asociace, Svatoplukem ŽáčkemSlavnostní přestřižení pásky

Nové sportovní centrum, které bylo postaveno vedle stadionu sportovního klubu policie na Jiráskově nábřeží, poskytuje nejenom ubytování pro 65 osob s jídelnou, ale i zázemí pro sportovce, které dosud nemá v krajském městě obdoby. Objekt nabízí tělocvičnu ve tvaru T pro úpolové sporty. „Hlavní výhodou této stavby je v tom, že je v tělocvičně trvalý ring, který se při zápasech může posunout do míst, kde na něj diváci dobře uvidí. Hosté budou moci zápasy sledovat z galerie na všech čtyřech stranách tělocvičny," uvedl Milan Beneš, jednatel společnosti INEKO BM, která je investorem stavby. Ve sportovním komplexu je vybudována i malá tělocvična a učební prostory, které budou sloužit ke školení a výuce. Dále je zde velká přednášková místnost pro 40 osob. Vzdělávat se zde budou moci například trenéři úpolových sportů.

Projekt počítá s tím, že se tu budou konat oblastní a celorepublikové soutěže a pořádat se tu budou moci i mezinárodní mistrovská utkání. „Již nyní máme přislíbeno, že se u nás bude konat Mistrovství České republiky v boxu 2014 přípravky a kadetů," dodal Milan Beneš.

„Sportovně ubytovací komplex vyšel na více než 55 milionů korun, z toho 56 % pokryje dotace z Regionálního operačního program Jihozápad," doplnila Barbora Benešová ze společnosti G-PROJECT.

Na projekty v oblasti cestovního ruchu je nyní možné z ROP Jihozápad získat dotaci v rámci výzvy, která trvá do 20. prosince. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, úvodní konzultace nabízíme zdarma.