Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

Dnes byla dokončena realizace projektu, jehož cílem byla rekonstrukce části legendárního historického domu divadla Sklep ve Slavonicích, který nyní slouží jako hotel Besídka. Rekonstrukce probíhá díky dotaci z ROP Jihozápad. Naše společnost na projekt zpracovala úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt administruje

Nově rekonstruovaná část hotelu BesídkaKoupelna nového pokoje hotelu BesídkaHotel Besídka

Díky projektu byla zachráněna část přibližně 700 let starého goticko-renesančního měšťanského domu na náměstí ve Slavonicích na Jindřichohradecku. „Z původní stodoly zůstaly obvodové zdi, které jsou historické a jsou na nich patrné středověké klenby. Využili jsme i původní dřevěný renesanční strop, který jsme objevili rozebraný v hlavní budově," uvedl Jan Boháč, majitel hotelu. V rekonstruované části vznikly čtyři nové originální pokoje o 10 lůžkách, které jsou součástí stávajícího hotelu Besídka. Jeden z pokojů je bezbariérový.

Originální není jen vzhled pokojů, ale i jejich názvy. Zatímco původní pokoje hlavní budovy hotelu nesou jména po hercích Divadla Sklep, nově vybudované pokoje nesou názvy po osobnostech, které se o vybudování hotelu zasloužily. Například architekt Koucký, sochař Ceplecha či kamarád, který panu Boháčovi po revoluci půjčil peníze.

Za svůj specifický design hotel už dříve obdržel cenu Grand Prix obce architektů i ocenění Presta jako jihočeská stavba roku. Letos vyhrála Besídka cenu Hotel roku 2013 pro Jihočeský kraj.

Sklepy hotelu Besídka jsou gotické ze 13. století. Sgrafita na zdi jsou ze 16. století a jsou druhá nejstarší v celé republice. O rok starší jsou už jen na renesančních domech v Praze.