Společnost G-PROJECT, s.r.o. všem svým klientům, pro které zpracovala žádost o dotaci v rámci 34. výzvy ROP JZ, pomohla získat dotaci na vybavení a zařízení škol. Celkem se jednalo o dvacet projektů. Nové vybavení pro zefektivnění výuky žáků bude směřovat do 5 škol v Plzeňském kraji a 18 škol v Jihočeském kraji. Seznam všech schválených projektů naleznete na stránkách ROP JZ. Pořizované vybavení bude sloužit při výuce přírodovědných, technických i humanitních předmětů na základních a středních školách.

Ve Vimperku je otevřeno nové sportovní zařízení. Jedná se o Bowling bar Zlatá hvězda, který návštěvníkům nabízí 4 profesionální bowlingové dráhy. Prvního otevření se návštěvníci mohli dočkat už v pátek 31. 10. 2014. Naše společnost úspěšně zpracovala žádost o dotaci a i nadále projekt řídí.

Bowlingový barNevyužívaná hospodářská budovaBowlingový bar 

Dnes byla ukončena fyzická realizace projektu Českého reálného gymnázia s.r.o., jehož cílem bylo zvýšit zájem žáků o studium biologie, chemie a fyziky. V rámci projektu byly nakoupeny výukové sady připojené k mechanicky odolným laboratorním notebookům vhodné pro záznam měření v terénu. Žáci na nich mohou zpracovávat a vyhodnocovat zadávané úlohy. Součástí projektu byl i nákup vybavení, které umožní sady plně využít v terénu při cvičeních a experimentech. Na projekt byla schválena dotace z ROP Jihozápad. Naše společnost na projekt zpracovala úspěšnou žádost o dotaci a nyní projekt řídí.

V Nemocnici Písek, a.s. byla v těchto dnech ukončena fyzická realizace projektu s názvem „Modernizace zdravotnického a technického vybavení oddělení následné péče Nemocnice Písek, a.s.". V rámci projektu bylo možné pořídit nové přístrojové a technické vybavení za více než 2 mil. korun a tím významně zmodernizovat a zkvalitnit služby lůžkového Oddělení akutní rehabilitace. Naše společnost projekt řídí.

Oddělení akutní rehabilitace Nemocnice PísekOddělení akutní rehabilitace Nemocnice PísekOddělení akutní rehabilitace Nemocnice Písek

Na Českobudějovicku se mohou lidé v teplých dnech zchladit v novém bazénu. Za 26,5 milionů korun vyrostlo v Borku přírodní koupaliště. V areálu je také dětské brouzdaliště, hřiště na plážový volejbal a hokejbal, které se v zimě promění na ledovou plochu. Areál pojme až 1 500 lidí. Naše společnost pomohla obci získat na výstavbu koupaliště dotaci z ROP Jihozápad. Po celou dobu realizaci jsme projekt administrovali. V těchto dnech připravujeme pro Regionální radu Jihozápad žádost o proplacení dotace.

Přírodní koupaliště v Borku u Českých BudějovicPřírodní koupaliště v Borku u Českých BudějovicPřírodní koupaliště v Borku u Českých Budějovic

V obci Háj u Duchcova se rozhodli vyřešit nezvyklý problém. Obec nemá v podstatě žádný uspořádaný „střed" a místo pro pořádání kulturních a společenských akcí. Tedy jakousi náves. Naše společnost nyní pro obec zpracovala úspěšnou žádost o dotaci z ROP Severozápad a obec se tak rozhodla problém vyřešit.

Současný stav plochy u budovy obecního úřadu v Háji u DuchcovaSoučasný stav chodníků, zábradlí a zeleně v Háji u DuchcovaSoučasný stav chodníků v Háji u Duchcova

V těchto dnech byly schváleny dotace z ROP Jihozápad na nákup vybavení pro jihočeské a plzeňské školy. Mezi schválenými projekty je i šest projektů, na něž zpracovala žádost o dotaci naše společnost. České reálné gymnázium, Gymnázium J. V. Jirsíka, Gymnázium Česká a Základní škola v Protivíně díky dotaci zatraktivní výuku chemie, fyziky a biologie. Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína v Třeboni vybuduje novou učebnu hydrologie, hydrauliky, revitalizace vodotečí a vodních staveb. Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická pak nově vybaví učebnu anatomie a fyziologie pro obor Veterinářství a nakoupí moderní zařízení pro praktickou výuku oborů Mechanizace a služby a Zahradnictví. V druhé polovině května bude v rámci ROP Jihozápad vyhlášena výzva, na níž mohou jihočeské a plzeňské školy opět získat dotace na vybavení. Rádi pro Vás zpracujeme žádost o dotaci. Během posledních 10 let jsme připravili více než 200 úspěšných projektů, naši klienti obdrželi dotace ve výši 3 miliard korun. Příklady projektů, na něž jsme zpracovali úspěšnou žádost o dotaci, naleznete zde. Naší hlavní výhodou je, že nám zaplatíte pouze tehdy, pokud bude žádost o dotaci úspěšná. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

V obci Borek u Českých Budějovic se díky dotaci z ROP Jihozápad staví nové přírodní koupaliště a sportoviště. Pojme na 1 500 lidí, v zimě se sportoviště změní v kluziště. Areál vyroste na okraji obce směrem na Úsilné, kolaudace proběhne letos v červnu. Přírodní koupaliště se sportovištěm vyjde na 30 milionů korun. Naše společnost na projekt zpracovala úspěšnou žádost o dotaci a nyní jej administruje.

Výstavba zázemí koupaliště na BorkuVýstavba zázemí koupaliště na BorkuVýstavba zázemí koupaliště na Borku

Naše společnost zpracovala žádost o dotaci z ROP Severozápad na vybudování víceúčelového kulturního centra v obci Perštejn na Chomutovsku. V těchto dnech se obec dozvěděla, že byla žádost o dotaci ve výši 12,2 milionů korun schválena. Do konce roku 2015 tak dojde k rekonstrukci nevyužívané zanedbané budovy, která v minulosti sloužila jako kino. Z budovy vznikne víceúčelové kulturní centrum, kde se mohou občané těšit na sál, knihovnu a výstavní prostory. Naše společnost bude projekt po celou dobu jeho realizace administrovat.

Budova v obci Perštejn, ze které vznikne víceúčelové kulturní centrumBudova v obci Perštejn, ze které vznikne víceúčelové kulturní centrumBudova v obci Perštejn, ze které vznikne víceúčelové kulturní centrum

V Českých Budějovicích vyrostlo na konci loňského roku nové sportovní centrum Sporthotel & Box arena. V těchto dnech byla více než třicetimilionová dotace z ROP Jihozápad na tento projekt proplacena. Naše společnost zpracovala na projekt úspěšnou žádost o dotaci a následně dohlížela na řádnou realizaci projektu v souladu s pravidly dotačního programu. Nové sportovní centrum, které bylo postaveno vedle stadionu sportovního klubu policie na Jiráskově nábřeží, poskytuje nejenom ubytování pro 65 osob s jídelnou, ale i zázemí pro sportovce, které dosud nemá v krajském městě obdoby. Objekt nabízí tělocvičnu pro úpolové sporty včetně boxerského ringu. Ve sportovním komplexu je vybudována i malá tělocvična a učební prostory, které budou sloužit ke školení a výuce. Dále je zde velká přednášková místnost pro 40 osob. Vzdělávat se zde budou moci například trenéři úpolových sportů.

Pokoj ve Sportovně ubytovacím komplexu Jiráskovo nábřeží České BudějoviceSportovně ubytovací komplex Jiráskovo nábřežíRing ve Sportovně ubytovacím komplexu Jiráskovo nábřeží České Budějovice