Volná místa - hledáme projektového manažera či manažerku

Od roku 2003 jsme připravili přes 400 úspěšných projektů a naši klienti z řad obcí, neziskových organizací i podnikatelů obdrželi dotace ve výši více než 4 miliard korun. Chcete nám pomoci tato čísla zvýšit? Buďte součástí našeho týmu. Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Projektový manažer/ka.

Hledáme kolegu či kolegyni

V Protivíně rekonstruovali hned tři místní komunikace za celkem více než pět a půl milionu korun. Rekonstrukcí prošly místní komunikace v částech Těšínov, Krč a Myšenec. Občané těchto částí tak už nebudou muset při cestě do Protivína překonávat hluboké výmoly na silnici. Na rekonstrukce přispěla evropská dotace.

Rekonstruovaná komunikace v části KrčRekonstruovaná komunikace v části MyšenecRekonstruovaná komunikace v části Těšínov

V části Krč byl rekonstruován více než kilometr místní komunikace, po které vede turisticky velmi využívaná naučná stezka Zelendárky. V části Myšenec bylo rekonstruováno téměř půl kilometru komunikace vedoucí ke hřbitovu a pozůstatku gotického hradu z 13. století. A v části Těšínov bylo rekonstruováno 116 metrů komunikace směřující k dětskému a fotbalovému hřišti. ke skládce.

„Na všechny rekonstruované komunikace byla poskytnuta dotace z evropské dotace v rámci ROP Jihozápad," uvedl Lukáš Tryml ze společnosti G-PROJECT, která na projekty zpracovala úspěšné žádosti o dotace a nyní je administruje.