Jednatel naší společnosti, Jan Šmidmayer, se stal již podruhé finalistou 21. ročníku soutěže Manažer roku 2013. Ke slavnostnímu vyhlášení vítěze dojde 24. dubna v paláci Žofín.

V rámci podpory zajímavých a charitativních projektů jsme v těchto dnech stejně jako v předchozích letech finančně podpořili provoz pěší stezky a sportovního areálu v Hluboké nad Vltavou. O obojí se stará Baseball & Softball Club Hluboká nad Vltavou. Dvoukilometrová pěší stezka vede podél řeky Vltavy v lokalitě Zámostí a je zde připraveno 17 stanovišť určených k relaxaci, aktivnímu odpočinku, ale také k poznávání místního biotopu díky naučným tabulím. Sportovní areál nacházející se u cyklostezky z Českých Budějovic na Hlubokou je cílem zejména rodin s dětmi, pro něž jsou zde připraveny unikátní stavby jako je dětský dřevěný hrad, obří vzduchová trampolína, prolézačky, skluzavky, lezecké stěny a další atrakce.

Sportovní areál v Hluboké nad VltavouVltavská pěší stezka v lokalitě Hluboká - Zámostí Vltavská pěší stezka v lokalitě Hluboká - Zámostí

Dnes byly vyhlášeny tři výzvy Operačního programu Životní prostředí, v rámci nichž bude mezi projekty rozděleno 7,7 miliard korun. Získat dotaci lze na celou řadu aktivit, například zateplení a výměnu oken veřejných budov, zkvalitnění nakládání s odpady, revitalizaci zeleně, protipovodňová opatření, omezování emisí a mnoho dalších. Shrnutí projektů, na něž lze nyní z Operačního programu Životní prostředí získat dotaci, jsme pro Vás připravili zde.

V Domažlické nemocnici zprovoznili 59. babybox v Česku. Dosud bylo v celé republice díky bayboxům zachráněno 101 odložených dětí. Zařízení pomáhá rodičkám v těžkých životních situacích zajistit bezpečí novorozenců, pokud se o ně nemohou starat. Kromě finanční podpory babyboxu v Domažlicích jsme v minulosti podpořili i vybudování tohoto zařízení ve Strakonicích.

BabyboxNový babybox u hlavního vchodu do Domažlické nemocniceBabybox

Od dnešního dne do konce března je možné předkládat žádosti o dotace z ROP Jihozápad na rekonstrukci místních komunikací. Mezi Jihočeský a Plzeňský kraj se bude v rámci této výzvy rozdělovat 210 milionů korun. Rádi pro Vás zpracujeme žádost o dotaci. Během posledních 10 let jsme připravili 200 úspěšných projektů, naši klienti obdrželi dotace ve výši 3 miliard korun. Příklady projektů, na něž jsme zpracovali úspěšnou žádost o dotaci, naleznete zde. Naší hlavní výhodou je, že nám zaplatíte pouze tehdy, pokud bude žádost o dotaci úspěšná. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Již devátým rokem jsme se v těchto dnech stali „adoptivními rodiči" dvou dívek z Indie. V rámci projektu Adopce na dálku putují naše finanční příspěvky na jejich školné, školní pomůcky a uniformy, zdravotní péči i vánoční dárky. Díky tomu mají dívky větší šanci, že neskončí na ulici, ale budou schopny uživit sebe i svoji rodinu. Více informací zde.

Chetana Ishwar NaikLakshmi Harijan

Přestože rokem 2013 skončilo programové období Regionálních operačních programů pro období 2007 – 2013, zájemci o dotace budou moci předkládat své žádosti ještě v roce 2014. Dne 27. ledna vyhlásí ROP Jihozápad výzvu, v rámci níž bude možné získat dotace na rekonstrukci místních komunikací v Jihočeském a Plzeňském kraji. Rozdělovat se bude 210 milionů korun. V tomto čtvrtletí bude vyhlášena také výzva zaměřená na cestovní ruch. Rádi pro Vás zpracujeme žádost o dotaci. Pro své klienty jsme získali přes 2,64 miliard korun na více jak 100 projektů. Naší hlavní výhodou je, že nám zaplatíte pouze tehdy, pokud bude žádost o dotaci úspěšná. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.